DE-GermanEN/US-EnglishRU-RussianIT-Italian

SIPOS Aktorik - Kontakt w Niemczech

Centrala

SIPOS Aktorik GmbH

UlicaIm Erlet 2
Kod90518
MiastoAltdorf
Telefon+49 9187 9227 - 0
Faks+49 9187 9227 - 5111
E-Mailinfo@sipos.de
Mapa lokalizacjiEN/US

Obsługa posprzedażna

Pan Loos
Telefon+49 9187 9227 - 5133
E-MailGerhard.Loos@sipos.de

Oferty

Pan Bock
Telefon+49 9187 9227 - 5131
E-MailQuotations.WA@sipos.de
Pan Ramming
Telefon+49 9187 9227 - 5114
E-MailQuotations.WA@sipos.de
Pan Schilling
Telefon+49 9187 9227 - 5123
E-MailQuotations.WA@sipos.de
Pan Willner
Telefon+49 9187 9227 - 5221
E-MailQuotations.WA@sipos.de

Serwis

Hotline
Telefon+49 9187 9227 - 5214
E-MailService.WA@sipos.de
Pan Eckerlein
Telefon+49 9187 9227 - 5215
E-MailNorbert.Eckerlein@sipos.de

Sprzedaż narodowe

Bayern
Kod80-87,90-97
Pan Raschke
Telefon+49 9562 501049
E-MailTino.Raschke@auma.com
Ost
Kod01-19,39,98,99
Pan Waldeck
Telefon+49 39204 759 9480
E-MailFred.Waldeck@auma.com
Rheinland
Kod40,41,46,47,50-54,56
Pan Margotte
Mobile+49 151 18002344
E-MailTim.Margotte@auma.com
Westfalen
Kod32-34,42,44,45,48,49,57-59
Pan Trottenberg
Telefon+49 2309 608025
E-MailAndreas.Trottenberg@auma.com
Nord
Kod20-31,37,38
Pan Dankers
Telefon+49 4141 77918-24
E-MailMatthias.Dankers@auma.com
Mitte
Kod35,36,55,60-69
Pan Iden
Telefon+49 6232 6868 577
E-MailFabian.Iden@auma.com
Baden-Württemberg
Kod7,88,89
Pan Hess
Telefon+49 721 78159338
E-MailUdo.Hess@auma.com

Sprzedaż międzynarodowa

Pan Köhler
Telefon+49 9187 9227 - 5115
E-MailSteffen.Koehler@auma.com
Pani Nölp
Telefon+49 9187 9227 - 5113
E-MailGerda.Noelp@auma.com
Stopka redakcyjna   Polityka prywatności   Mapa strony   Login   Kontakty: Ogólne   Sprzedaż   Serwis